XAMA GYMOR > Co je nového > Článek

Co je nového?

10.08.2010 autor M. (0 komentářů)

no skoro nic:-)

Začalo to ve čt, kdy jsem si zranila loketík a kulhala naštěstí se to druhý den zlepšilo a nyní už je to naprosto v pohodě. Právě tu při vykládání paničce co má napsat lovim...ptáte se co? Asi mouchu nebo mola (z jídla pro křečky bohužel) takže tetička má radost že jsem taaaaak užitečnáInnocent.......
Jinak včera došla poštou naše přepravka..s adresou majitelky naší Bohunky, takže panička měla radost a panička doufá že se Bohunka má výborně. (časem jí napíše dopis)
Naše plány... no cvičíme poslušnost na ZOP, kterou by panička se mnou ráda složila. Cca v září nás čekají kyčle, loktíčky a DNA, dle toho pak bude nebo nebude ZVV1. A pak ... no to je státní tajemstvíLaughing.
Jinak panička mne nechce už brát na políčko...fnuuuukCry si tam pujde sama za cca týden s její kámoškou ze střední poklábosit a hezkyy se projít. Vidět spoustu zajíců no prostě si udělat výlet kde lidí je jak na pusté poušti .....no panička by mne klidně vzala, ale Katka mne bohužel ráda nemá, protože jsem na ní skočila a chytla jí za šálu, od tý doby říká že jsem škrčič, přitom jsem byla v tu dobu asi pětiměsíční mrně. No asi mi to nikdy neodpustí.
NO a to je asi vše co bych mohla říct... jen to, že jsem právě padla vedle gauče a začíná mi hodinka chrněníSmile
Ps. Fotečky budou snad doufám někdy...

Zpět